Klienti i acaruar me shërbimin e bankës ruse, u sjell atyre valltare

Posted by Aida. M | Posted in Kuriozitete | Posted on 15-07-2017

0

Një konsumator banke është nervozuar ashpër ndaj shërbimit që i është bërë në një bankë ruse.

Si rezultat i shërbimit të “dobët” në këtë bankë ai ka sjellur dy vajza valltare në shenjë proteste ndaj shërbimit që i është bërë klientëve të bankës në fjalë, shkruan Indeksonline.

“Kështu duhet trajtuar klientët tuaj” është dëgjuar konsumatori të ketë thënë para të pranishmëve në bankën më të madhe të Rusisë”, është dëgjuar të ketë thënë ndër të tjerash klienti në një ndër bankat më të mëdha ruse.

Ai në hyrje të bankës i ka thënë stafit në gjuhën ruse se po e trajtojnë atë pa bujari dhe në mënyrë të ftohtë.

Publikoje ne:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Postoje tek Ngjarjet
  • Facebook
  • Digg

Komentoni këtë kuriozitet