Moment shokues, djali i vogël përplaset nga makina

Posted by Aida. M | Posted in Kuriozitete | Posted on 16-05-2017

0

Këto pamje filmike tregojnë një moment shokues kur një djalë i vogël u përplas nga një makinë ndërsa ai po kalonte rrugën.

Fëmija po luante me momopatinë e tij teksa u përplas nga makina, pasi ai nuk e pa automjetin që ishte duke kaluar në ato momente ku ai u fut nga trotuari në rrugë.

Fëmija ishte duke kaluar rrugën me nënën e tij e cila qëndroi në trotuar teksa po kalonte makina, por djali iku nga dora dhe u përplas nga automjeti i tipit Audi.

Fatmirësisht ai nuk mori dëmtime të rënda. Kjo ngjarje ka ndodhur në Angli.

Publikoje ne:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Postoje tek Ngjarjet
  • Facebook
  • Digg

Komentoni këtë kuriozitet