Para martesës i ka humbur 20 kilogramë dhe ka vdekur

Posted by admin | Posted in Kuriozitete | Posted on 09-09-2009

0

Para martesës i ka humbur 20 kilogramë dhe ka vdekur Edhe pse nen kontrollin e mjekut dhe me nje program special te dietës i ka humbur 20 kilogramë, britanikja 34 vjeçare ka vdekur papritmas ne mënyre misterioze.

Samantha Clowe ka vdekur vetëm disa jave para martesës se saj, ne te cilën ka dashur te paraqitet me një figure te elegante.

Nje dite i fejuari i saj e ka gjetur te vdekur.

Shkaku nuk dihet, pasi qe obduksioni ende nuk ka dhënë rezultate, kurse familja dyshon se fajtore është dieta.

Publikoje ne:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Postoje tek Ngjarjet
  • Facebook
  • Digg

Komentoni këtë kuriozitet