Fantazma nderpret rrugen,vetura ben aksident

Posted by deoni | Posted in Kuriozitete | Posted on 15-10-2012

1

Nje video eshte publikuar ne internet kur nje fantazme kalon para nje veture,ne ate cast vetura humb drejtimin kalon ne anen e djatht dhe ben aksident njofton Shqiptar.info.

Sic shihet pak me vone ne veturen e aksidentuar,ka qen duke drejtuar nje djalosh i ri ku nuk dihet se a e ka humbur jeten.

Publikoje ne:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Facebook
 • Digg

Besoni në fantazma?

Posted by deoni | Posted in Kuriozitete | Posted on 23-03-2012

0

Një fantazmë është kapur nga kamera duke përplasur një pako sheqerkash në një supermarket pas orarit të mbylljes.

Xhirimi tregon hedhjen e pakos në një dyqan na Adelaide të Australisë, edhe pse askush nuk është aty.

Publikoje ne:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Facebook
 • Digg

“Fantazmat” në Pagarushë

Posted by deoni | Posted in Kuriozitete | Posted on 06-01-2012

0

Në ditët e para të marsit një autobus ishte ndalur në Malishevë. Ngadalë prej tij kishte zbritur Sylë Kryeziu. Kishte bërë më shumë se 800 kilometra rrugë deri aty.

Po kthehej nga Sllovenia. E, për t’u ngjitur në fshatin e lindjes, aty ku edhe e kishte familjen, i duhej t’i bënte edhe 10 minuta me makinë. Në një nga qoshet e provincës afrohet të blejë një gazetë. Kur ç’të shohë në të: Një shtëpi në Pagarushë “po sulmohej” nga fantazmat.

Publikoje ne:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Facebook
 • Digg

Kenia, mbyllet shkolla me fantazma

Posted by admin | Posted in Kuriozitete | Posted on 10-10-2009

0

 Kenia, mbyllet shkolla me fantazmaNje ngjarje e vecante ka ndodhur ne Kenia, ku nje shkolle fillore eshte mbyllur nga autoritetet pasi nxenesit e saj ndiqeshin nga shpirtra dhe fantazma.

Situata me pas ka degjeneruar kur ne shkolle kane mberritur prinderit e nxenesve, te cilet per t’i qetesuar ka nderhyre edhe policia.

Shume nxenes dhe anetare te personelit mesimor fajesojne nje mesuese te re, e cila praktikon rite dhe eshte anetare e sekteve te ndryshme.

Publikoje ne:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Facebook
 • Digg